APPS | Zástupci APPS se zúčastnili Valné hromady SP ČR
21429
post-template-default,single,single-post,postid-21429,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zástupci APPS se zúčastnili Valné hromady SP ČR

Zástupci APPS se zúčastnili Valné hromady SP ČR

Dne 15.6.2021 se konala Valná hromada Svazu průmyslu a dopravy ČR, po dlouhé době za osobní účasti delegátů v prostorách Comfort Hotelu na Praze 10. Za APPS se zúčastnili nový viceprezident Vlastimil Bureš a výkonný manažer Martin Kupec.

Prezident SP ČR Jaroslav Hanák ve svém projevu poděkoval členům za to, jak perfektně zvládli koronavirovou pandemii, a to od dodržování hygienických opatření až po plošné testování zaměstnanců a konstatoval, že i díky členům SP ČR se povedlo epidemickou situaci v celém Česku dostat pod kontrolu. „Je teď i na nás, abychom si současnou dobrou situaci sami nepokazili. Vyzýváme vládu České republiky, aby připravila jasný a dlouhodobý plán pro případ, že by se opakovaly další vlny epidemie Covid-19, či jakékoliv jiné mimořádné události“.

Valná hromada také schválila změnu stanov, které orgánům Svazu dovolí rozhodovat na distančních jednáních, a upravila Etický kodex SP ČR.