APPS | Profil APPS
15598
page-template-default,page,page-id-15598,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Profil APPS

Asociace poskytovatelů personálních služeb „APPS“ – vznikla oficiálně v roce 2002. Formalizovala tak několikaletou spolupráci a úsilí čtyř významných personálních agentur, působících na českém i mezinárodním trhu práce, které si kladou za cíl zkvalitnění prostředí českého trhu práce.

APPS je nezávislou a dobrovolnou zájmovou organizací. Bezprostředním cílem je vytváření podmínek pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České republice. Pro jeho dosažení APPS komunikuje s příslušnými institucemi i státními orgány.

Členové APPS prokazují svou odbornou úroveň prostřednictvím vysoké kvality poskytovaných služeb, mnohaletých zkušeností a přistoupením k Etickému kodexu APPS.

Asociace je především profesní organizací personálních agentur a poradenských společností v oblasti poskytování personálních služeb. Přestože je zaměřena především na tyto profesní skupiny, vítá rozšíření svých řad o další zájemce, kterým záleží na budoucnosti českého trhu práce.

APPS se zasazuje proti jakékoliv diskriminaci na českém trhu práce.

APPS doporučuje firmám, aby si pro spolupráci při hledání vhodných lidských zdrojů, vybrali některého ze členů APPS, protože APPS dbá a pravidelně kontroluje dodržování etického kodexu Asociace, tedy rovných podmínek, dodržování zákoníku práce a dalších platných ustanovení.