APPS | Představení kandidátů do nového vedení SP ČR
16381
post-template-default,single,single-post,postid-16381,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Představení kandidátů do nového vedení SP ČR

Představení kandidátů do nového vedení SP ČR

Včerejším představením kandidátů do vedení Svazu průmyslu a dopravy ČR se volební svazová kampaň rozeběhla naplno. O místa ve vedení této velké a významné zaměstnavatelské organizace, jejímž je APPS aktivním členem, je zájem, o čemž svědčí i fakt, že je více uchazečů, než nabízených pozic. Volba tedy není v žádném případě pouze formální a kapitáni našeho průmyslu a dalších oborů musí projít regulérní kampaní a volbou. Za APPS si byli osobně poslechnout názory a vize jednotlivých kandidátů výkonný manažer Martin Kupec a tajemnice Kateřina Šťastná.

Atmosféru a průběh akce, pořádané v areálu PVA Letňany, přibližujeme několika fotografiemi. Na snímcích jsou: Radek Špicar, kandidát na viceprezidenta, Milena Jabůrková, kandidátka na viceprezidentku, Bohdan Wojnar, kandidát na člena předsednictva a kolega Zdeněk Petzl, ředitel AutoSAP a zmínění zástupci APPS.