APPS | 20 let od založení APPS
27836
post-template-default,single,single-post,postid-27836,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

20 let od založení APPS

20 let od založení APPS

Asociace poskytovatelů personálních služeb slaví v tomto roce 20 let od svého založení. Za tu dobu vznikl celý jeden velký segment, který zaměstná ročně – legálně a podle srovnatelných podmínek – kolem 100 tisíc lidí, což představuje 55% obratu celkového trhu ve staffingu. V recruitment je to 8 až 10 tisíc umístěných kandidátů ročně, v obratu přes 30% celkového trhu.

Proč APPS nereprezentuje víc? Protože se od začátku řídíme Etickým kodexem a máme přísná pravidla pro členství. Šedá zóna založená na levné práci se nám obloukem vyhýbá.

Za dvacet let se agenturám sdruženým v APPS podařilo na trhu vybudovat standardy, které jasně odlišují legální licencované agentury od tzv. „pseudo“ zprostředkovatelů.

A právě u příležitosti tohoto výročí jsme uspořádali pro členy Asociace, jejich zaměstnance, obchodní partnery a představitele státních i partnerských organizací galavečeři.

Děkujeme všem, kdo nás při slavnostním večeru podpořili:
Janu Rafajovi, viceprezidentu Svazu průmyslu a dopravy;  Dagmar Kužvartové, ředitelce Sekce zaměstnavatelské SP ČR; Jitce Hejdukové, poradkyni generální ředitelky SP ČR; Vítu Samkovi, viceprezidentu Českomoravské konfederace odborových svazů ČMKOS a Janu Wiesnerovi, prezidentu Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

Ale největší díky patří samozřejmě Vám – našim členům, kteří nás vytrvale podporujete!!! A těšíme na dalších minimálně 20 let spolupráce s Vámi všemi.

Jaroslava Rezlerová, Vlastimil Bureš, Gabriela Hrbáčková, Jaroslav Hrubča a Milan Novák