APPS | Personální agentura Manpower
16338
post-template-default,single,single-post,postid-16338,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Personální agentura Manpower

Personální agentura Manpower

V Manpoweru propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce znamená lepší život.

Manpower si nebere žádné poplatky ani “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytuje uchazečům o práci zdarma. Jako největší personální agentura v ČR najdeme ročně práci pro 24 000 lidí. Naši personalisté sice fungují jako hodnotitelé, zároveň jsou ale i vašimi poradci. Pomůžou vám odhalit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak vylepšit svůj profesní životopis, jak zapracovat na vaší celkové prezentaci nebo jak vhodně formulovat odpovědi na otázky, které Vám mohou být při pohovoru položeny. Zastavte se, až půjdete kolem, a popovídáme si o vaší nové kariéře!

Manpower je součástí společnosti ManpowerGroup™

ManpowerGroup, společnost s 70letou zkušeností v oboru, nabízí komplexní řešení v oblasti lidských zdrojů, která pomáhají klientům uspět v nastupující éře „talentismu“. Tato řešení pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů – od vyhledání a náboru talentů přes jejich hodnocení, trénink a rozvoj až po agenturní zaměstnávání a outsourcing. ManpowerGroup disponuje největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s téměř 4 400 pobočkami ve více než 80 zemích světa. Řešení poskytuje v rámci svých společností ManpowerGroup Solutions, Manpower, Experis a Right Management. V České republice se agentura ManpowerGroup každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 11 500 zaměstnanců, kteří pracují u jejích klientů.

www.manpower.cz

www.manpowergroup.cz